אולמות לבר מצווה

הפקת בר מצווה באולם

על מנת להפיק בר מצווה באולם – נדרשים מספר צעדים לביצוע אשר מומלץ לדעת זמן מה מראש. כאן נפרט מהם צעדים אלו ומדוע אם תצעדו בהם תזכו לחגיגת בר מצווה באולם שלא תישכח, וכמובן – לטובה. ראשית כל יש לבחור את האולם או מיקום החגיגה. שנית, יש לאתר ספקים לאירוע שאינם מועסקים באולם. לאחר מכן יש לגבש את הסילבוס לקראת התהוות האירוע. כך תיישמו את שלושת הצעדים הללו ללא כל קושי.
 
בחירת האולם
 
אולם לא בוחרים: מאולם מרוצים כבר עם הכניסה אליו או שלא מתחברים אליו כלל. אולם הוא מבנה אומנותי מרהיב ביופיו, אך באומנות – כל אחד בא עם הטעם שלו, ולכן הבחירה שלכם צריכה להיות כמו בבחירת כל מיצג אומנותי אחר. או שיש את ה- WOWהראשוני או שזה פשוט לא זה. יחד עם זאת, לאחר שהבנתם שכאן תרצו לחגוג, צריך לוודא שאתם יכולים לעשות זאת בנקל, ולאשר לעצמכם שהאולם מספיק טוב עבורכם גם ברמה הטכנית: רצוי לבדוק את האקוסטיקה, לוודא שהאולם מתאים למספר האורחים שתרצו להזמין, ושקייטרינג האולם לשביעות רצונכם.
 
בר מצווה באולם
 
בחירת הספקים שיופיעו בבר המצווה
 
הפקת בר מצווה באולם מצריכה, כאמור, בחירת ספקים שיופיעו בה. נכון, ניתן להסתפק בתקליטן ובקייטרינג בלבד, אבל למשקיענים מבינכם ניתן להביא צלם אירועים כולל צלם מגנטים, וכן לצרף קטעי מוזיקה חיה מטעם להקה לאירועים. מומלץ לתכנן את לוח הזמנים שלהם קודם, ואת שאר הסילבוס אחר כך, משום שבשל כך שהם לא מועסקים באולם, רתימתם לסילבוס שלכם אינה משימה קלה כלל. בהינתן שעשיתם זאת, תוכלו להמשיך לסגירתו הסופית של הסילבוס.

סילבוס מגובש - הכיצד?
 
חברת ההפקות תסייע לכם לגבש את הסילבוס ותעבור אתכם עליו לוודא שאין התנגשויות בין האומנים והמציגים השונים, ושהוקצה לכם זמן פנוי לנשיאת נאומים, ולהבעת הפאן האישי של האירוע. כמו כן, יירשמו זמני עבודתם של התקליטן והמלצרים של הקייטרינג בתאימות מלאה למבנה האירוע. אם גיליתם סתירות פנימיות בסילבוס, הוא יגובש בשנית. אם תרצו לשנות את הסילבוס, הוא יגובש בשנית. בכל מקרה, הסילבוס יאושר רק לאחר אישור סופי וחד ערכי שלכם, ובהתאם לצרכיכם כמי שמבקשים להרים הפקת בר מצווה באולם אקסקלוסיבי. בהצלחה!
 
לקריאה נוספת: