מועדונים לבת מצווה - הטרנד החדש

מהם מועדונים לבת מצווה ומדוע חשוב לבחור אותם בקפידה ולא להתחקות אחר ההצעה הראשונה שמקבלים? מה נדרש ממועדונים לבת מצווה על מנת שתדעו מראש שזה המקום בשבילכם? כל העצות הפרקטיות ביותר לבחירת מועדונים לבת מצווה – הטרנד החדש.
 
מועדון לבת מצווה - כל המידע
 
בשונה מחגיגה באולם, לחגיגה במועדון יש קסם משל עצמה. כלת הבת מצווה מרכזת את כל חברותיה וידידיה הקרובים, ואם יש חבר – זה כמובן מוסיף המון. חגיגה במועדון הופכת את בת המצווה לביתית יותר, מרקידה יותר וסוחפת יותר. להלן מספר עצות מעשיות לבחירת המועדון.
בת מצווה יוקרתית
 
התאורה במועדון
 
התאורה במועדון צריכה להשביע את רצונכן באופן מלא, לא פחות. בקשו לראות את המועדון בחשיכה, וכאשר יש תאורה, והסיקו לגבי טיבו של המועדון מבחינה זו. התאורה צריכה להקרין צבעים שתאהבו להסתכל עליהם בצורה ובגוון. אם אינכן בטוחות, בדקו מועדונים נוספים עד אשר יימצא המועדון שאת עיצוב התאורה שלו אהבתן מאד.
 
התקליטן
 
התקליטן הוא ספק השירותים החשוב ביותר שלכן במועדון. אנו ממליצים לכן להגיש לו רשימת השמעה שתכננתן להשמיע בחגיגה, ולוודא אתו זמני הרקדה צפויים באירוע. מומלץ לבדוק שמערכת ההגברה באולם נשמעת טוב על מנת שתוכלו להשתמש בה לצרכים נוספים: נאומים, הבאת להקה של מוזיקה חיה וכד'.
בת מצווה חלומית 
 
צוות הפקות
 
צוות ההפקות צריך להיות קשוב וטנטטיבי, ולסייע לכן לארגן א בת המצווה כנדרש. ניתן, כבר בימים הראשונים להתנהלות שלכן במועדון לחוש מיהו צוות ההפקות, מה טיבו, ומה ידת השירותיות שלו. חשוב לשאול את הצוות כל שאלה שיש לכן ספק לגביה, ובראש ובראשונה – אודות מספר האורחים שיכולים להתארח באולם: מהי כמות המקסימום? ודאו שבמסגרת הזמנת אורחים בכמות זו האירוע נשאר מרווח ולא מידרדר להיות אירוע צפוף, אחרת אתן עלולות למצוא את עצמכן בבעיה ביום האירוע.
 
מחירים
 
ודאו מהו המחיר של משקה, מזון, וכל דבר שמוגש לכן במועדון. השוו עם טבלת מחירים שתיבנה מביקור במועדונים נוספים, אבל אם נתקלתם בהצעה יקרה – נסו להבין מה מגישים שם והאם יש סיבה למחיר הגבוה. על פי רוב, מחירם של משקאות אינו זול אך ניתן למצוא מועדונים בהם יש מבצעים והנחות מיוחדות.
 
ואם בכל זאת החלטתם לוותר על חגיגה במועדון, ישנם שפע של מתחמי אירועים שיכולים להתאים לאירועים שלכם. אנו ממליצים להתמקד באזור הדרום של רחובות ונס ציונה, שם נמצאים לא מעט אולמות אירועים מיוחדים לאירועי בר ובת מצווה. אולם לבת מצווה ברחובות הוא בדיוק המקום שלכם להפתיע את הילדה שלכם ולהפיק עבורה ערב בת מצווה בלתי נשכח.
 
לקריאה נוספת: