חתונות קיץ


הקיץ היא ללא ספק העונה החמה ביותר לעריכת חתונות ולא רק מבחינת המעלות, אלא בעיקר בשל האטרקטיביות שיוצרת עונה זו. חתונות קיץ מכילות את כל האפשרויות להתניידות בין האולם לגן האירועים, וניתן אף ליהנות מדברים נוספים כמו בריכת שחייה לרווחת האורחים, טבע ירוק ומרהיב, ובריזה קייצית בערב האירוע. כמו כן, יש יותר אפשרויות של מקומות – שכן בקיץ גני האירועים פתוחים ואפשר ליהנות מהטבע, העצים, והצמחייה היפה של הגן
 

הזמנות קיציות

נצלו את העובדה שאתם מתחתנים בקיץ להפקת הזמנות קייציות יפות, עם ציורי ים ונוף עם פונט אוורירי וצבעוני. רק קריאת ההזמנה הזו תעשה חשק לכל מוזמן לבוא לחתונה שלכם. אורחים רבים נלהבים מהזמנות שמרמזות על הקיץ ומפתחים ציפייה לדבר גדול באמת כמו מה שהולך לקרות באירוע שלכם.

תפאורת טבע

תפאורה שמתווספת לעצים ולצמחיה בגן. כדורי נייר מאירים המדגישים את מראה הים, נורות צבעוניות על השיחים, וכל אפקט תאורה אחר שיצבע את הלילה של האירוע שלכם בצבעים צבעוניים ויאפשר לאורחים שלכם ליהנות משלל אטרקציות דקורטיביות.

   
 

מניפות יד

חלוקת מניפות יד היא אחד מהטרנדים החביבים בחתונות קיץ. באירועים בערבי קיץ חמים במיוחד, אפשר לחלק בין האורחים מניפות יד צבעוניות ויפות, שיכולות להישמר גם כמזכרת מהאירוע שלכם. על גבי המניפה אפשר להדפיס את סדר האירוע, הקדשה או כל דבר אחר שתרצו. האורחים שלכם גם יקבלו מניפה מתנה שתשמש אותם גם בערב האירוע וגם אחרי.

עיצוב חופה קייצי

הקמת חופה על רקע שקיעה אביבית, גן ירוק וצמחיה פורחת, היא הפקה מיוחדת במינה. חופות קיץ נהנות מהטבע ומהנוף, לכן באופן טבעי תופסות יותר תשומת לב מאשר חופות בקיץ. עיצוב חופה בסגנון קייצי משלב שזירת פרחים בחופה ומסביבה, מעמדי נרות לאווירה רומנטית, בדים רכים ולבנים מתנוססים ברוח, שושבינות עם זרי פרחים, ועוד.

 

חתונות קיץ הן חתונות בלתי נשכחות, אך קודם כל חשוב שאתם בעלי השמחה תתכננו ותפיקו את הערב לפי טעמכם האישי. צוות הפקות אירועים מקצועי הוא המפתח שלכם להפקת חתונה מוצלחת בימות הקיץ. הצוות יספק לכם רעיונות וכיווני חשיבה מקוריים להפקת הערב, וילווה אתכם יד ביד עד להפקת אירוע בלתי נשכח.