3 סיבות לחגוג חתונה בבית כנסת

ישנן הרבה יותר מ- 3 סיבות לפיהן מומלץ לחגוג חתונה בבית כנסת, אבל אנו סבורים כי העיקריות שבהן הן – חיבור לכלל האוכלוסיה שבחתונתכם: החילונית והדתית, שילוב תכני חול עם תכני קודש והענקת משמעות לחתונה יהודית הלכה למעשה. כעת – נרחיב על כל אחת מסיבות אלה.
 
הרגשת החיבור תתעצם בקרב כל האורחים
 
בואו נודה באמת: עולם הצרכנות המודרני שמספק לנו חתונה במבנה צפוי כמו קלת פנים, חופה, ארוחה, הופעה חיה והרקדה אינו באמת גורם לכל אדם להרגיש מחובר. החתונה נהפכה להיות תסריט צפוי שחלק קטן מזמנו עוסק בפן הדתי שלו. בבית הכנסת יש יותר הזדמנות לבטא פן זה, לקרוא מהמקורות טקסטים נוספים לאלו שאומר הרב במעמד החופה ולהבין טוב יותר את המשמעות הדתית של חגיגה זו.
חתונה יוקרתית
 
שילוב תכני חול עם תכני קודש
 
גם כאשר תכניסו תכני חול לבית הכנסת – שילובם עם תכני הקודש יהפוך אותם לזכים, טהורים ונקיים יותר לדעתם של אורחים רבים. אם נשווה שירות כמו מוזיקה לאירועים, לדוגמה, כשהוא נעשה לפני או אחרי הרקדה המונית באולם התפיסה שלו לדעת רוב הקהל שונה מאשר בתוך בית כנסת, שם האווירה שקטה יותר ומאפשרת לצופים להיות ממוקדים ומפוקסים.
 
הענקת משמעות יהודית הלכה למעשה
 
כאן עלינו לחשוף אמיתה שרובכם ודאי תסכימו איתה. גם זוגות שאינם דתיים, ואף רואים את עצמם קוסמופוליטיים יעדיפו חתונה יהודית לפי מסורת ישראל כי זה יעניק להם הטבות שעל פי חוק מגיעות רק לרשומים כנשואים ברבנות. סקרים שכבר נעשו בנידון הראו שרוב הציבור סבור שזו הסיבה שצריך להתחתן בחתונה יהודית. האם אי פעם שאלתם את עצמכם מה המשמעות של יציקת הביטוי היהודי לחתונה שלכם מעבר למשמעות זו? את התשובה לכך ניתן למצוא אך ורק בבית הכנסת, שם ייפרסו לנגד עיניכם ולנגד עיני האורחים שלכם פסוקים מהמקורות העוסקים בחתונה ומעניקים לה משמעות ככתוב במקורות שבעל פה ומדאורייתא.
 
חתונה יפה
יישום החתונה נעשה בקלות על ידי חברת הפקות המתמחה בטקסי קודש
 
חברת ההפקו כבר ארגנה חתונות בבתי כנסת, לצד אירועי חול המוניים באולמות. החברה תוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, לסנכרן את האירוע שלכם ולהפוך אותו לחלום בלתי נשכח עבורכם.
 
לקריאה נוספת: