אירועים יוקרתיים – מה הופך את האירוע שלכם ליוקרתי?


מה הופך את האירוע שלכם ליוקרתי? ישנם מקומות שידועים כמקומות יוקרתיים יותר, וישנם פחות. ובכל זאת, ישנם מספר פרמטרים עיקריים שיכולים בהחלט להשפיע לכאן או לכאן בתקציב הסופי של האירוע, וכיצד הוא עשוי להיתפס על ידי האורחים שלכם. אז מה משפיע על האירוע שלכם והופך אותו לאירוע יוקרתי? הכנו בשבילכם מספר פרמטרים עיקריים:
 

עיצוב המתחם

עיצוב המתחם כולל עיצוב החופה, עיצוב שולחנות ומרכזי שולחן, עיצוב פינות ישיבה בגן/באולם, תאורה וציוד הגברה. אלו נחשבים לשירותים מבוקשים ויקרים יותר בעונת הקיץ. אלו בעצם האלמנטים הקריטיים שמעצבים את האווירה באירוע שלכם, ולכן לא נהוג לוותר עליהם בתהליך תכנון האירוע.

אטרקציות ומתנות לאורחים

ככל שתשקיעו יותר באטרקציות ומתנות לאורחים – האירוע שלכם צפוי להתייקר. אטרקציות לאירועים הן, למשל, בר/אלכוהול, מתוקים, מגנטים לאירועים, בלונים, מתנות לאורחים, שקיות הפתעה, מחזיקי מפתחות לאורחים, וכד'.

   
 

מחיר מנה

מחיר מנה הוא בדרך כלל סמל סטטוס באירוע, ובדרך כלל אחד מהפרמטרים העיקריי לקביעת רמת היוקרתיות של האירוע. מנות יוקרה באולמות אירועים חוצות בדרך את סכומים גבוהים כמו 300-350 ₪. מחיר זה מורכב מסוג הקייטרינג או מטבח השף שתבחרו, כמות דוכני הבופה בתחילת האירוע, כמות המנות המוגשות לאורחים, וכן האם ההגשה תהיה עצמית או הגשת מנות עם מלצרים.

הפקת האירוע

אירוע טוב מתרחש באולם ובגן אירועים לא רק בשל כל המאפיינים שלו אלא בשל חיבור החלקים לשלם. ישנו ביטוי השואל האם השלם גדול מסך חלקיו או לא, כלומר – האם חיבור של מספר פרויקטים לפרויקט אחד יוצר פרויקט טוב יותר, ובתחום ארגון האירועים זה יכול להיות כן ויכול להיות לא. מתי זה "כן"? כאשר צוות האולם הוא צוות הפקות אירועים מנוסה, חכם ובעל ידע וכלים לעזור לכם לחבר את האירוע. לעתים, יש אולמות שנראים צנועים, עם תפאורה, כסאות ושולחנות ברמה סטנדרטית ועדיין כל מיני חלקים בציבור הנחשבים לעיני רבים כרמה גבוהה בוחרים להתחתן שם או לארגן של אירוע אך ורק בשל רמתו של צוות ההפקה שיכול לעשות מכל נדבך באירוע שלכם מטעמים, וזה בסופו של דבר מה שחשוב למימוש אירוע בוטיק אמתי.